68700 Sarıyahşi Gazi ve Şehitler Sitesi

  Kıbrıs Gazisi Bayram Güçlü

                                                 


KIBRIS GAZİSİ TOPCU ER
ADI :.............. BAYRAM
SOYADI : ......GÜÇLÜ
BABA ADI : ...EMİN
ANA ADI : ......NAZİK
D.TARİHİ : ....10.05.1953
Ö.TARİHİ : .....21.02.2006
D.YERİ : ........SARIYAHŞİ
M.HALİ : .........EVLİ  evli 1 oglan 2 kiz babasi

Kibris gazisi topalin Eminin oglu Bayram Güclü Sali (21.02.2006) günü Kalp krizi gecirerek Sariyahsi hastanesine kaldirildi.. Hastanenin yetersiz ilgi ve hizmetinden dolayi ve erken müdahale edilmeyisinden malesef gencecik yasda (53) Vefat etti. Tüm Sariyahsi'lilerin göz yaslariyla ayni gün topraga verildi. Hastane personelinin yetersiz ve bilincsizligi insallah bir baskasininda ölümüne sebep olmaz! (Erken müdahale ve sorumluluk olsaydi belkide suanda hayatta olacakti) Merhum Bayram Güclüyü yunan rumu öldüremedi ama malesef carpik düzen ve neme lazimlik sehit etmistir. Allah'dan rahmet ve tüm es, dost, akraba ve sevenlerine bas sagligi dileriz.. Tüm Sariyahsili Bayram'i sevenler adina...

Bayram Güclü 1978 yilinda Nazif Demirel döneminde belediyeye girdi. Zabita ve daha sonra degisik bölümlerde memurluk yapti. En son Ahmet Celik 1'ci dönemine kadar görev yapti.

Emeklilige ayrilan bayram güclü 2005 yilinda bir baskasinin sebeb oldugu kazaya karisti. Bu kazada ayni ilceden 3 bayan öldü. Carpik adalet sisteminin bir birakip bir iceri almasi ve yüksek para kefaletleri ile serbest birakilmasi ve yine tazminat parasi ve mapuz cezasina carptirilmasi karsisinda bu haksiz suclamalari ve talepleri kaldiramayan Bayram Güclü'nün kalbi yenik düstü.